27.6.26

Susret rukometnih veterana '26.

 


Tradicionalno druženje veterana Rukometnog kluba Derventa biće održano i ove godine.
Okupljanje počinje 31. jula (petak) u 19 časova, kada će biti otvorena izložba o olimpijskim prvacima u rukometu iz Minhena 1972. godine, koji su ujedno pozvani kao gosti našeg grada. Organizator ovog događaja je IMIC „Zajedno“, kao i promocije knjige o Abasu Aki Arslanagiću, predviđenoj za subotu, 1. avgusta u 11 časova.
U subotu u 18 časova u sportskoj dvorani, biće odigran revijalni susret juniora, "pojačanih" mlađim veteranima, između derventskih i dobojskih rukometaša.
Sportsko druženje učesnika nastaviće se u subotu uveče u restoranu « Grall», dok će završno druženje biti održano u nedjelju pokraj Ukrine. 
Ši, ši Derventa!

Nema komentara:

Objavi komentar